Hör av dig till hej@popupagency.se

En ledig lokal är en färskvara som kommer och går så vänta inte med att höra av er. Fyll i formuläret så svarar vi snabbt som bara den och kan du inte vänta så maila eller ring någon av oss personligen.

Vi som jobbar här:

Rikard Lundberg - CEO
rikard@popupagency.se
+46 76 251 40 00

Peter Scherr - COO/Vice President, Creative Director
peter@popupagency.se
+46 70 757 76 00

Bertil Moskowicz - Popup Specialist Agent
bertil@popupagency.se
+46 70 760 29 81

Ylva Johansson - Communication & Brand Manager
ylva@popupagency.se
+46 76 796 06 00

Terese Nilsson Björling - Marketing & Brand Manager, Web Editor
terese@popupagency.se
+46 76 185 55 52

Jakob Lindström - Retail Sales Agent
jakob@popupagency.se
+46 70 402 82 82

 

Bolagsinformation

Popup Agency / Lunsch AB
Org. nummer 559034-1649

Besöksadress:
Söderhallarna
Medborgarplatsen 3 (Popup-kontor)

Fakturaadress:
Lunsch AB
Tulegatan 35 A
113 53 STOCKHOLM

 

 

 

Kontakta oss

Din produkt är tillagd

×